تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی235 دونبش کلنگی نارون امام رضا

235 دونبش کلنگی نارون امام رضا

14 ساعت پیش در بجنورد

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,638,000 تومان
ملک کلنگی مناسب ساخت وساز و بازسازی
مشخصات ملک:

یک طبقه رو پیلوت
متراژ زمین: 235 متر
متراژ بنا: 195 متر
عرض ملک: 13.5 متر
عرض گذر: 10 متر
نوع معامله: نقد،

مناسب برای ساخت آپارتمان یا بازسازی
گذر استاندارد 10 متری
موقعیت عالی برای سرمایه گذاری
دسترسی خوب به امکانات شهری