تائید
فروش مسکونیآپارتمان235 متر * معماری مدرن * اوج هنر معماری

235 متر * معماری مدرن * اوج هنر معماری

2 هفته پیش در جهانبینی

متراژ
235
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,212,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
« بنام یگانه مالک هستی »

واحدی تو این بازار ارزش خرید بالایی داره که

• پلان غیر قابل تکرار
• از متریال بالاتر از عرف منطقه
• لوکیشن خوب

« باهم یکجا داشته باشه و علاوه بر همه اینا
با این حجم از تورم در مصالح قیمت قابل توجه یی داشته باشد »

• 235 متر با پلان تفکیکی بی نقص و بدون مشابه
• سالن و نشیمن با سهولت در دیزاین و چیدمان
• 3 خواب استاندار ( فضای کلوزت اختصاصی +مستر )
• آشپزخانه + مطبخ کاربردی در بهترین نقطه پلان
• فضای تراس استاندار برای چیدمان

پـنجره قـدی تـِرمال بریک ( نــور بــیـشـتـر )
مـعـمـاری مُـدرن ( خـوش چِهـره شَهر )
ارتـفــاع سَــقــفــ 4 مــتـر ( دِلـبـازی )

| طبقات موجود |
| مالک آگاه به شرایط بازار |
| تخفیف قابل توجه به شرایط پرداخت نقدی |

| مجتبی آشتیانی |
| مشاور تخصصی امور املاک و مستقلات لوکس منطقه 4 قم |
| همراه شما از مرحله ی جست وجو تا عقد قرارداد |

| با همکاری مجموعه معتبر گـروه امـلـاک ایــوان |
| انتخاب امن برای سرمایه گذاری مطمئن و آسوده|