تائید
فروش مسکونیآپارتمان235متر/اوشان/شخصی ساز

235متر/اوشان/شخصی ساز

6 ساعت پیش در فشم

متراژ
235
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏60,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏255,319,000 تومان
طبقه
2
▫️آپارتمان شخصی ساز بهترین لوکیشن منطقه
▫️ دسترسی عالی با فاصله 30 دقیقه تا نوبنیاد
▫️ متریال درجه یک وارداتی
▫️ 235 متر / 3 خواب (دو خواب مستر)
▫️ تراس کاربردی قابل چیدمان
▫️چشم انداز بینهایت جذاب و کارتپستالی
▫️ لابی و ورودی کار شده با اسلب های 2*3
▫️ سرمایش و گرمایش دامت اسپیلت + شوفاژ
▫️ پارکینگ / انباری / آسانسور
▫️ روف گاردن
▫️ سرایداری مقیم

❗️برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مهاجرانی