ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
236 متر /حیاطی/7خواب/زیر قیمت منطقه
236 متر /حیاطی/7خواب/زیر قیمت منطقه
2 روز پیش در هرندی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
59,322,000 تومان
به نام خدا
(قابل توجه سرمایه گذاران و خریداران منطقه)
((ملک کلنگی قابل سکونت زیر قیمت منطقه))
سند آماده انتقال
✅236 متر/7 خواب
✅زیر زمین بزرگ
اشتراک آب و برق گاز جداگانه
☑️اصلاحی 15 متر
⬅️فاصله 10 دقیقه ای تا مترو مولوی
⬅️دسترسی به بازار و مراکز تفریحی و درمانی
برای بازدید حتما تماس بگیرید
کارشناس تخصصی در امور خرید وفروش
آپارتمان و کلنگی و.....
✔️✔️مهندس زرین✔️✔️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت