تائید
فروش مسکونیآپارتمان236 متر صفر / اواسط کلاهدوز / سر سه نبش

236 متر صفر / اواسط کلاهدوز / سر سه نبش

4 روز پیش در کلاهدوز

متراژ
236
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏24,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,720,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
به نام خدا...

#کد 12529

❌️فرصت عالی و فوری برای خریداری واحد صفر❌️

✅️نزدیک به حاشیه اصلی
✅️نورگیر عالی از سه جهت
✅️ساختمان کم جمعیت با همسایه های عالی
(همه ساکنین مالک هستند)

●متراژ 236 کلید نخورده
● 3 خواب (دارای خواب مستر)
● فول امکانات/ کلید نخورده
●طبقه 3 / تک واحدی
●سند شش دانگ
●☆از همه نظر عالی

❌️متری 105 میلیون تومان !!❌️

کارگزاری سراسری عمارت
مشاور خانم روانبخش
کارشناس بازدید آقای دادمحمدی