تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی238متر / برّ 10 / آزادگان / مامونیه

238متر / برّ 10 / آزادگان / مامونیه

1 سال پیش در ساوه

قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬470٬000 تومان
✅️  ☆ املاک رویال ☆ ✅️
_____________________________
آدرس دفتر : مامونیه، بلوار امام خمینی، جنب اداره ثبت اسناد
_____________________________
✅️ ▪︎ مشخصات ملک :

✅️238 متر
✅️برّ 10
✅️جهت غربی
✅️سند تک برگ
✅️تفکیک شهرداری
✅️جواز ساخت 3 طبقه روی پیلوت
___________________________
❌️ قابل تهاتر با زمین و آپارتمان داخل شهر❌️
___________________________
✅️ ! فایل های بیشتر از قبیل آپارتمان، زمین، ویلایی در متراژهای متفاوت و قیمت های مختلف موجود می باشد. !✅️
___________________________
و در آخر....
✅️ ◇ اعتماد شما، اعتبار و سرمایه ماست ◇