تائید
فروش مسکونیآپارتمان240 متر / تک واحدی / سوپر لوکس

240 متر / تک واحدی / سوپر لوکس

1 هفته پیش در سازمان برنامه

متراژ
240
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏98,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏410,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام معمار هستی
فروش واحد 240 متری سوپر لوکس شامل :
✅استخر و مشاعات آبی
✅دو پارکینگ سندی
✅روف گاردن
✅ 3 خواب ( دارای مستر روم و کلوزت )
✅آشپزخانه کدبانو پسند
✅متریال تماما وارداتی
✅واقع در بهترین طبقه و تک واحدی
✅در گذری دنج و مشجر مناسب خانواده هایی که کیفیت و آسایش زندگی برایشان اولویت است.
برای هماهنگی بازدید و فایل های شخصی مشابه تماس بگیرید.