تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه240 متر مغازه بر اصلی زیر قیمت / معاوضه و نقد

240 متر مغازه بر اصلی زیر قیمت / معاوضه و نقد

1 هفته پیش در گلشهر

متراژ
240
ساخت
1401
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏28,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
املاک تاجداران

مشاور شما : آشوری

⭕️قوی ترین فایلینگ منطقه رنج 2 تا 10 ملیارد⭕️

✅بازدید=خرید

✅️ در حال حاظر باشگاه بدنسازی میباشد

✅بر 15 قولنامه

✅️امکان شدن دو قطعه مغازه

✅لوکیشن عالی درگلشهر

✅زیر قیمت منطقه

✅️با واحد یا زمین معاوضه

قیمت قابل مذاکره
برای کسب اطلاعات بیشتر ودریافت فایل های مشابه تماس بگیرید✔️✔️✔️