تائید
فروش مسکونیآپارتمان240 متر نوساز زیر قیمت منطقه( معلم)

240 متر نوساز زیر قیمت منطقه( معلم)

5 ساعت پیش در معلم

متراژ
240
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏25,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
واحد 240 متری معلم فلاحتی✨

امکانات:
✅ مطبخ
✅ مستر
✅ کلوزت
✅ 2 پارکینگ اختصاصی
✅ متریال درجه یک
✅ خوش نقشه
✅ 3 خواب

توضیحات:
ساختمان 5 طبقه 10 واحدی می باشد واحد مورد معامله در طبقه دوم هست تحویل واحد خرداد ماه 1405 انجام می شود.
قابل مذاکره برای شرایط پرداخت
آدرس : خیابان معلم - کوچه فلاحتی