تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی240 متر،کاربری مسکونی

240 متر،کاربری مسکونی

3 هفته پیش در ساحل قو

قیمت کل
‏15,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,416,000 تومان
کد : 16
⚜️به نام یگانه معمار هستی ⚜️
.
●املاک تهران●
.
■متراژ زمین :240 متر
■قیمت کل : 15،700،000،000
■قیمت متری: 65،416،000
■بر زمین : 12 در 20
■کاربری :مسکونی
■شکل زمین: مستطیل
■ زمین دو بر است
■وضعیت سند : شش دانگ
.
اسم کارشناس و مشاور شما : رضایی