تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی240 متری دو نبش(کوی زیتون)

240 متری دو نبش(کوی زیتون)

1 هفته پیش در کیانمهر

قیمت کل
‏12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,250,000 تومان
✅️یک قطعه زمین دو نبش با ابعاد 24×10 ،از قطعات نزدیک به اصلی

✅️سند تک برگ

✅️قابلیت ساخت 4 طبقه روی پیلوت و تامین 6 الی 7 پارکینگ بسته به طراحی ،احداث واحد های ریز متراژ با نور گیر عالی

✅️فروش آپارتمان حدود متری 70

⬅️جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید➡️
♾️♾️♾️♾️املاک پازل♾️♾️♾️♾️
فرهادی