تائید
فروش مسکونیآپارتمان240 متری لوکس منطقه تختی نازی اباد

240 متری لوکس منطقه تختی نازی اباد

1 هفته پیش در اسفندیاری

متراژ
240
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏33,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
به نام یگانه معمار هستی

واحد موقع شده در 18 متری تختی نازی آباد

240 متر
تک واحدی
دارای 2 پارکینگ سندی
پذیرایی آکواریوم پنجره ها همه قدی + نورگیر فوق العاده
سه خواب بزرگ و استاندار مستر با نورگیر عالی

بهترین متریال استفاده شده در منطقه تا به امروز

جکوزی در واحد
بالکن اختصاصی
گرمایش از کف
سرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی

واحد فوق لوکس

سازنده به نام و برند منطقه ✅

تحویل 4 ماهه ـ ـ ـ 90 درصد پروژه تکمیل شده

مشاور شما : شایگان

جهت ارائه سوالات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید