تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب240متر تجاری و اداری حاشیه وکیل آباد

240متر تجاری و اداری حاشیه وکیل آباد

2 روز پیش در فرهنگ

متراژ
240
ساخت
1390
اتاق
4
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏29,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,166,000 تومان
طبقه
زیرهمکف
240متراداری
منفی1
حاشیه وکیل آباد
2عددسرویس مجزا
داری دوفضای112متری
و128متری مجزا
قابلیت تبدیل به2سندمجزا و
استفاده برای2رسته یک پزشکی
امتیازات مستقل
آب مشتری
سندتک برگ
ارتفاع سقف5متر
2عددکولرگازی
گرمایش پکیج و رادیاتور
آسانسور دار تا منفی 1
بسیار مناسب برای آزمایشگاه
فیزیوتراپی،دندانپزشکی و سونوگرافی
قابلیت تهاتر با فیش شهرداری
قابلیت تهاتر با آپارتمان،ویلایی،زمین،
تا50درصد قیمت ملک فوق
مالک منعطف
بنده وکیل مالک هستم و همکاری با همکاران صادق و درستکار دارم
شکار شکار شکار شکار شکار شکار شکار

نکته:ملک فوق زیرفی کل منطقه می باشد

تازمانی که آگهی هست فایل موجوده

محمدی هستم هلدینگ ساختمانی عارفان دور میدان محمدیه جنب بانک تجارت متصدی معاملات املاک از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور در خدمت شما همشهریان و هموطنان عزیز گرامی در امر خرید و فروش و مستقلات زمین،آپارتمان،ویلایی،باغ و ویلا،هتل،کارخانجات آماده و نیمه آماده هستم.

باشد تا با یکدیگر اتفاقات خوب را رقم بزنیم.