تائید
فروش مسکونیآپارتمان245 متر بلوار بعثت

245 متر بلوار بعثت

4 ساعت پیش در همدان

متراژ
245
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,673,000 تومان
طبقه
5
✴️...گروه مشاورین املاک دولت سرا...✴️

اطمینان در خرید...✔️
سرعت در فروش...✔️

✔️کد آگهی : 302
✔️لوکیشن : بلوار بعثت
✔️ امکانات و تجهیزات : خشک
✔️ آسانسور : دارد
✔️تعداد طبقات : 7
✔️تعداد واحد در طبقه : 1
✔️طبقه : 5
✔️توضیحات: فروشنده واقعی

⬅️لطفاً ملک مورد نظر خود را سفارش دهید➡️

کارشناس : جعفری

‼️فایل های مشابه موجود می باشد‼️
آدرس دفتر: خیابان سعیدیه پایین ، نبش کوچه نغمه
️ گروه مشاورین املاک دولت سرا ️

☑️همراه با مشاورین فعال و مجرب در کل شهر همدان☑️

با تشکر از سایت دیوار