تائید
فروش مسکونیآپارتمان245متر آذر سه خواب مستر تاپ لوکیشن زیر قیمت فوری

245متر آذر سه خواب مستر تاپ لوکیشن زیر قیمت فوری

1 روز پیش در عباس‌آباد

متراژ
245
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏51,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏210,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
جهت خرید فروش ملک خود همین الان تماس بگیرید

⬅️تاپ لوکیشن خیابان آذر و عباس آباد
⬅️245متر سه خواب مستر خوش نقشه جنوبی
⬅️سالن دلباز و بزرگ مناسب هر مدل چیدمان
⬅️اتاق خواب های بزرگ و پر از کمد دیواری
⬅️آشپزخانه تماما انزو با یراق آلات ایتالیایی
⬅️کف سنگ اسلب الیگودرز
⬅️سیستم برق هوشمند
⬅️لابی و مشاعات شیک تماما سنگ

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️
مشاور شما صابر منظوری ☎️