تائید
فروش مسکونیآپارتمان248 متر مهر و نیاز زاده ، 4 خواب ، 3 پارکینگ

248 متر مهر و نیاز زاده ، 4 خواب ، 3 پارکینگ

12 ساعت پیش در زعفرانیه

متراژ
248
ساخت
1386
اتاق
4
قیمت کل
‏111,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏450,000,000 تومان
طبقه
2
زعفرانیه

⬅️ساختمانی اصیل در تاپ ترین لوکیشن

▪️248 متر
▪️4 خواب
▪️2 مستر و Walk-in-closet
▪️پلان مهندسی و تفکیک شده بی نقص
▪️پنجره های قدی کف تا سقف در تمام فضاها
▪️غرق در نور 2 جهت شمال و شرق
▪️سالن بزرگ و دلباز
▪️ارتفاع سقف بلند
▪️تراس کاربردی
▪️آشپزخانه با نور مستقیم

✅آپارتمان ایده آل شما

⬅️مشاور شما: خانم داودیان