تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه25 متر / تجاری خیابون شلوغ پرتردد * سند6دانگ

25 متر / تجاری خیابون شلوغ پرتردد * سند6دانگ

21 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
25
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,000,000 تومان
⚜️ 25 متر تجاری
✳️ با سند تک برگ کاربری تجاری مدارک تکمیل

▫️◾️▫️◾️⚜️◾️▫️◾️▫️

تمام استعلامات دارای شهرداری بیمه تسویه بروز ✔️

◾️▫️◾️▫️◾️⚜️◾️▫️◾️▫️

〽️▫️دارای امکانات کنتور آب برق گاز تلفن کرکره برقی 〽️▫️سرویس بهداشتی کف ودیوار سرامیک

قیمت کل و تمام شده : 3200 ✅️