تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه25 متر تجاری / ملکیت و سرقفلی

25 متر تجاری / ملکیت و سرقفلی

1 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
25
ساخت
1389
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏880,000,000 تومان
با سلام
25 متر تجاری بر 3
تمام سنگ
__________
ملکیت و سرقفلی
آب / برق / تلفن / گاز
___________
ارتفاع 4 متر
کرکره برقی
کف سنگ
6 متر زیرزمین
__________
دسترسی عالی