تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه25 متر مغازه تجاری منطقه 22 سرمایه گذاری تهاتر

25 متر مغازه تجاری منطقه 22 سرمایه گذاری تهاتر

2 سال پیش در تهران

متراژ
25
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
10٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
422٬000٬000 تومان
سند تعاونی معتبر
شه ک 8000 واحدی
44 برج مسکونی
تهاتر با ملک در منطقه22 و 5 و ورداورد
امکان رهن تا 1300
تجهیز شده

ثروت

تماس بگیرید
شکیبا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک www towerset ir اطلاعات پروژه ها