تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه25 متری دو نبش بسیار زیبا بحر 12متری بهاره

25 متری دو نبش بسیار زیبا بحر 12متری بهاره

22 ساعت پیش در ملارد

متراژ
25
ساخت
1382
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
مغازه شیک 25 متری در 12 متری بهاره خیابان بسیار شلوغ
دونبش کف سرامیک سقف کاذب دارای سرویس بهداشتی شیشه مارال کرکره برقی هوشمند برق کشی ولوله کشی صفر تا 100 مغازه کامل تعویق شده است دارای کولر گازی 24 هزار جنرال
با واحد وماشین هم معاوضه دارم