ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
250 متر(170 بنا)/3 خواب/عباس آباد تک برگ
250 متر(170 بنا)/3 خواب/عباس آباد تک برگ
1 هفته پیش در عباس آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
170
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
60,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
⚜️به نام یگانه معمار هستی⚜️
☆املاک تهران☆اطبا جنب ساحل 8☆
----------- ---------- ---------- ---------- ----------- ----------
در کمترین زمان ممکن بهترین گزینه رو در اختیارتون قرار میدیم
✅قیمت کل: 15 میلیارد
✅قیمت متری: 60 میلیون
✅متراژ 250(170 بنا)
✅3 خواب بزرگ
✅کمد دیواری
✅کابینت ام دی اف
✅باسازی شده
✅پارکینگ
✅انباری
✅سند تک برگ
✅فاصله 1 دقیقه ای تا خیابان اصلی
✅دست رسی 5 دقیقه ای به تموم مراکز مورد نیاز
♦تهاتر با دو آپارتمان یکی در رشت و یکی در انزلی♦
✨با هر میزان نقدینگی برات یک پیشنهاد جذاب داریم✨
مشاور ملکی شما: امیر حسین رسولی
☎️اگر دنبال خرید یا فروش ملکین برای مشاوره رایگان تماس بگیرید☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت