ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
250 متر / دوطبقه/ بلوار مدرس ماشین رو
250 متر / دوطبقه/ بلوار مدرس ماشین رو
6 ساعت پیش در پای کتا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
250
ساخت
1375
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250 متر مربع
قیمت کل
14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
56,000,000 تومان
دپارتمان تخصصی املاک بزرگ مویدی
با دو شعبه رسمی در شیراز
با 40 سال سابقه
شعبه یک تاسیس 1367 شعبه دو
ساعت تماس فقط فقط فقط
10 صبح تا 1 ظهر ☎️ 6عصر تا 9 شب
در همه مناطق مختلف
قلعه شاهزاده بیگم. 3200
ارتش. 3600
ارتش. 4800
آستانه. 4600
خ مفتح 5500
خ مفتح. 3500
شیشه گری. 5500
ارتش 17 میلیارد
بنی هاشمی. 6500
دباغی. 3400
شیشه گری. 3500
شاهد الله. 5200
بلوار دلاوران بسیج. 8500
خ ابوالفضل 5500
دروازه سعدی 6500
سر دزدک. 2800
سر دزدک 5500
شهر ک بهار. 3200
مهرزاد. 10 میلیارد
بلوار سیبویه. 13 میلیارد
بلوار سیبویه. 8500
سلطان آباد 3500
کوشک میدان 5 میلیارد
بنی هاشمی 5500
حسینی قدیم 4 میلیارد
کوزگری 3 میلیارد
مصدق. 5 میلیارد
کیان آباد 4600
ابوذر غفاری. 10 میلیارد
بلو ار. دولت. 6 میلیارد
خ سجاد 10 میلیارد
املاک مویدی
بلوار سیبویه خیابان شهید مفتح خیابان مردانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.