ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
250 متر زمین مسکونی نزدیک دریا
250 متر زمین مسکونی نزدیک دریا
2 هفته پیش در جویبار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
2,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
9,000,000 تومان
فروش زمین مسکونی
با سند تکبرگ
در منطقه آزاد تجاری اقتصادی چپکرود مازندران
250 متر زمین
محصور شده
سند تکبرگ ثبتی
کاربری مسکونی دارای استعلام کتبی بنیاد مسکن
14 متر بر
قابلیت تفکیک به دو پلاک
کوچه 10 متری
قواره سوم از کوچه
محیط در حال توسعه و ویلا سازی
دارای مجوز سطح اشغال به متراژ 140 متر و زیربنای مفید 300 متر
هماهنگی جهت بازدید و رویت اسناد و مدارک و آشنایی با سایر فایل های مشابه تماس بگیرید . معتمدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت