ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
250 متر لوکس حاشیه حافظ .بدون مشرف
250 متر لوکس حاشیه حافظ .بدون مشرف
1 هفته پیش در هفت تیر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
250
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
37,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
150,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
یک واحد خاص و بدون تکرار در حاشیه حافظ
250 متر بنای فوق العاده خوش نقشه
3 خواب بزرگ
2 خواب مستر
پذیرایی بسیار دلباز به همراه پذیرایی خصوصی
ویژگی های شاخص:
کف سنگ اسلب لوکس
آسانسور گلد با سیستم کدینگ
نورگیری عالی از جهات مناسب
کاملاً بدون مشرف
پارکینگ اختصاصی
سیستم سرمایش و گرمایش هواساز
واقع در محله ای بسیار آرام، دنج و کاملاً مسکونی
بدون واحدهای تجاری و رفت وآمد مزاحم
مناسب افراد خاص پسند و لوکس پسند
فایل خاص و محدود در منطقه
مسکن طاهرنیا
حافظ19
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت