تائید
فروش مسکونیآپارتمان250 متر نوساز 3 خوابه/فول هوشمند لوکس/چمران

250 متر نوساز 3 خوابه/فول هوشمند لوکس/چمران

2 هفته پیش در ابیوردی

متراژ
250
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏37,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏148,800,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کد 722
به زندگی لوکس و مدرن خوش آمدید! ✨

اگر به دنبال یک خانه ی استثنایی با امکانات فراوان هستید، این واحد نوساز کلید نخورده واقعاً شما را شگفت زده می کند.
ویژگی های منحصر به فرد:

✅متراژ 250 متر

✅3 خواب بزرگ: اتاق هایی دلباز

✅طبقه 1: دسترسی آسان و راحت به فضای داخلی

✅نوساز و کلید نخورده

✅فول هوشمند

متریال لوکس و برند
استفاده از برترین متریال های ساختمانی و بهره گیری از طراحی های مدرن، زیبایی و کیفیت را در کنار هم به تصویر می کشد.
☀️ نورگیری عالی و پنجره های قدی سرتاسری
✅تراس قابل چیدمان

✔️وضعیت سند:
سند اوقافی معتبر
ما آماده ایم تا تمامی مراحل قانونی و اداری مربوط به این نوع سند را به صورت شفاف برای شما توضیح دهیم تا با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از این ملک استثنایی، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید!

مشاور: احمدی
دپارتمان تخصصی املاک اشکان