تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی250متری کنلگی طالقانی فرد

250متری کنلگی طالقانی فرد

5 ساعت پیش در ساوه

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏4,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,920,000 تومان
با سلام
ملک مورد دارای 4 اتاق گنبدی میباشد
و حیاط بزرگ دارد
با بر 17 در15
قابل تفکیک به متراژ های کوچک تر در صورت خرید
مناسب برای ساخت
دارای سند تک برگ میباشد
قابلیت اخذ پروانه تا 2 الی 3 طبقه
کوچه 6 متری در حال حاظر بن بست ولی بعد ها باز میشود.
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

((املاک شعبانی))