تائید
فروش مسکونیآپارتمان255 متر/سه بر نورگیر/30 متر تراس /دیزاین شده/

255 متر/سه بر نورگیر/30 متر تراس /دیزاین شده/

16 ساعت پیش در میرزا کوچک‌خان

متراژ
255
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏38,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,549,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 255 متری طبقه چهارم ،

☎️ کارشناس مربوطه :تجری