تائید
فروش مسکونیآپارتمان255 متر گلستان شمالی / کلاسیک LUX/دید INFINITE

255 متر گلستان شمالی / کلاسیک LUX/دید INFINITE

1 هفته پیش در صاحبقرانیه

متراژ
255
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏172,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏674,509,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
255 متر
گلستان شمالی
بهترین فرعی
دید INFINITE و همیشگی کاخ و پارک
3 خواب مستر KING سایز
واحد بهترین فرعی شهرک واقع شده
خوش نقشه و فضاها بدون پرتی
پنجره های قدی آکواریومی
2 پارکینگ سندی
لابی و سرایدار مقیم
سند کاملاً شخص بدون ریشه و قابل استعلام
واحد تخلیه
بدون مشابه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس بام صاحبقرانیه ۰ بام گروپ ۰