تائید
فروش مسکونیآپارتمان255متری4خواب،تکواحدی،ط پنجم،نقشه تفکیکی

255متری4خواب،تکواحدی،ط پنجم،نقشه تفکیکی

3 روز پیش در دروس

متراژ
255
ساخت
1386
اتاق
4
قیمت کل
‏66,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏261,176,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام

255 متری 4 خواب در ✅طبقه پنجم
✅✅5 طبقه تکواحدی
19 سال ساخت
خوش نقشه ترین فایل موجود
در محدوده دروس و قلهک ✅✅
✅لوکیشن فوق العاده از لحاظ دنج بودن و دسترسی راحت و✅

✅✅برای دیدن فایل کامل واحد تماس بگیرید یا پیام رسان های داخلی پیام دهید✅✅

میرزاخانی
مسکن بزرگ آسمان دروس