تائید
فروش مسکونیآپارتمان258متر / تک واحدی / بر آزادی

258متر / تک واحدی / بر آزادی

2 هفته پیش در ایلام

متراژ
258
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,728,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
7
258متر | تک واحدی | بر آزادی

▫️ متراژ: 258 متر
▫️ 3 خواب( مستر)
▫️ واحد رو به نما( 7 طبقه تک واحدی)
▫️ تحویل: تحویل 7 ماهه و سند آزاد

قیمت: 16.700.000 میلیارد

گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت لوکس

تماس: ****-***-****
‏ Aminmlki.estate