تائید
فروش مسکونیآپارتمان260 متر با تراس سرتاسری قابل چیدمان / فول مشاعات

260 متر با تراس سرتاسری قابل چیدمان / فول مشاعات

20 ساعت پیش در ولنجک

متراژ
260
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
‏150,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏576,923,000 تومان
طبقه
11
❗️بدون مشابه در مارکت❗️

260 متر
4 خواب
تراس سرتاسری قابل چیدمان
با چشم انداز بدون مشرف

در یکی از بهترین برج های با اصالت منطقه ولنجک

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید
حمید محمدی/املاک شریف
ولنجک سیزدهم نبش ساسان ساختمان تندیس صبا