تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا260 متر سندتک برگ مسجد جامع(خانم کریمی)

260 متر سندتک برگ مسجد جامع(خانم کریمی)

2 روز پیش در ورامین

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
260
قیمت کل
‏38,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏148,076,000 تومان
سرامیک
260 متر کلنگی
شمالی
200 متر بنا دوخواب
زیر زمین 30 متری تمیز تمام سرامیک
انشعابات کامل
سه تا مغازه هرکدام 12 متری
ملک دونبش از یه طرف برملک 22 متر از،طرف دیگربر ملک 12 متر
[[برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید]]

خرید / فروش / رهن/ اجاره/پیش فروش/ مشارکت درساخت و ساز / باغ/آپارتمان/ویلایی/اداری/تجاری/ سوله /صنعتی / کشاورزی/درتمامی مناطق (ورامین)واطراف رابه مابسپارید...

((با توجه به بودجه و سلیقه شما ملک مناسب موجود است کافیست تماس بگیرید))

[[ درج آگهی شما رایگان درپنل املاک]]

دپارتمان بزرگ عالیجناب بامدیریت: حاج مجید تاجیک

آدرس دفتر ورامین میدان ولیعصر . روبرو پارس بتن املاک عالبجناب مشاور وکارشناس امور ملکی شما 《《خانم کریمی》》
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دفتر املاک عالیجناب در ۲شعبه