تائید
فروش مسکونیآپارتمان260 متر (نیاوران)بالاترین طبقات

260 متر (نیاوران)بالاترین طبقات

1 هفته پیش در امام‌زاده قاسم

متراژ
260
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏190,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏730,769,000 تومان
طبقه
9
وضعیت واحد
بازسازی نشده
((لذت یک زندگی لوکس ))
سازه ی برند در یکی از برترین لوکیشن های نیاوران
آشپزخانه ی فول فرنیش
3 خواب 1 مستر رویال با دید و نور مستقیم.
مشاعات کامل و فعال
سالن اجتماعات لاکچری
سند کاملا شخصی و بدون ریشه
قیمت استثنایی
عظیم زاده