ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
260متر ویلایی در 2 طبقه بنا... فارغ التحصیلان
260متر ویلایی در 2 طبقه بنا... فارغ التحصیلان
1 هفته پیش در فارغ التحصیلان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
260
ساخت
1387
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
160,000,000 تومان
⭐⭐ویلایی مناسب جهت سکونت و ساخت...⭐⭐
⬅️موقعیت مکانی عالی و با دسترسی های آسان....
⬅️200متررزمین در دوطبقه بنا مستقل و بازسازی شده...
⬅️طبقه همکف و طبقه اول و امکانات کامل و مجزا...
⬅️ملک شمالی و با نور گیری مستقیم آفتاب...
⬅️بازسازی شده و شیک و خوش نقشه....
⬅️سند ششدانگ تک برگ و پایان کار...
لطفاً جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید....
________________
هاشمی
مسکن خورشید
هفت تیر23
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت