تائید
فروش مسکونیآپارتمان263متر اول هاشمیه فرشته طراح آرمیتاژ

263متر اول هاشمیه فرشته طراح آرمیتاژ

1 روز پیش در محله کوثر

متراژ
267
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏36,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,955,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
سلام و عرض ادب

✅267 متر آپارتمان واقع در نیم طبقه اول هاشمیه فرشته

✅کم واحد همسایه ها درجه یک

✅بسیار خوش نقشه با قابلیت هرگونه چیدمان

✅در 2 فضای هال پذیرایی مهمان و خصوصی

✅سه خواب بزرگ پر کمد

✅طراحی داخلی واحد همچنان بروز و بدون خرج

✅موقعیت مکانی فوق العاده بهترین قسمت اول هاشمیه

✅مشاعات بدون نقطه بارسیدگی زیاد حیاط فضاسازی شده

✅به همراه لابی شیک

✅واحد درواقع بالا رمپ در ارتفاع دومتری از سطح زمین

✅قابلیت تهاتر با واحد کوچیک تر به قیمت در محدوده وکیل آباد

برای اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید.

غفاریان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارگزاری املاک رادمان بین فرهنگ ۶ و ۸جنب افق کوروش