تائید
فروش مسکونیآپارتمان264 متر با سقف 4متری/3پارکینگ/دیاکو اردلان

264 متر با سقف 4متری/3پارکینگ/دیاکو اردلان

1 روز پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)

متراژ
264
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏96,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏363,636,000 تومان
طبقه
6
بی نظیر در منطقه ✨

آپارتمان 250 متری لاکچری
واقع در رزیدنس مدرن و کم واحد (هر طبقه تنها 2 واحد)

✅ مشخصات کلیدی:

· 3 خواب بزرگ (مستر 35 متری با کلوزت روم)
· سقف 4 متری
· پنجره های تمام قد بدون مشرف
· آشپزخانه فرنیش شده برند بوش
· 5 جایگاه پارکینگ اختصاصی
· 50 متر انباری سنددار

امکانات رزیدنس:

· لابی و لابی من 24 ساعته
· سالن اجتماعات مجهز
· سرایدار مقیم و خدمات حرفه ای

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید:
دیاکو اردلان

این فرصت استثنایی را از دست ندهید!