تائید
فروش مسکونیآپارتمان265 متر لوکس کلید نخورده * باغ سیب * 3 پارکینگ

265 متر لوکس کلید نخورده * باغ سیب * 3 پارکینگ

1 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
265
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏62,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,226,000 تومان
طبقه
3
آگهی فروش واحد به قیمت رسیده واقع در سازه برند مهرشهر

3 خواب استاندارد ( 2 مستر )
نقشه مهندسی ساز رو به آفتاب مستقیم
3 پارکینگ سندی
استخر سونا جکوزی
سالن جشن و ورزش تجهیز شده
لابی مجلل بهمراه 3 شیفت لابی من و نگهبان مقیم
متریال بکار رفته تماماً درجه یک
سند تک برگ ریشه سالم

(عکس ها تزیینی می باشد )
جهت دریافت عکسها و بازدید واحد تماس حاصل فرمایید.
بازدید با هماهنگی قبلی

4 مورد مشابه دیگر موجود می باشد.