تائید
فروش مسکونیآپارتمان265متر تکواحدی 5پارکینگ تاپ لوکیشین اباذر

265متر تکواحدی 5پارکینگ تاپ لوکیشین اباذر

1 هفته پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
265
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏81,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏307,547,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️کارشناس تخصصی املاک آرمان⚜️

✔️یکی از خاص ترین و ناب ترین اپارتمان های موجود در منطقه از سازنده ای بنام

⚜️متریال درجه یک و فول واردات اروپایی

⚜️نور و نقشه بی نظیر و تکرار نشدنی

⚜️بهترین فرعی منطقه و کاملا اعیانی نشین

⚜️همسایگان فوق العاده محترم

⚜️سند تک برگ اماده

⚜️زیر قیمت کارشناسی منطقه و مناسب سرمایه گذاری

(فایل کاملا شخصی)

همین الان تماس بگیرید!!!