تائید
فروش مسکونیآپارتمان270 متر مهماندوست نوساز / فول مشاعات /3 مستر

270 متر مهماندوست نوساز / فول مشاعات /3 مستر

22 ساعت پیش در کامرانیه

متراژ
270
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏256,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏950,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
،✨مهماندوست تاپ لوکیشن فرمانیه شرقی
✨ساخته سازنده خوش نام منطقه
✨مدرن و نوساز
✨تکواحدی
✨طبقه 5
✨متراژ 270
✨3 خواب مستر
✨پلان خوش نقشه و مهندسی
✨تراس قابل چیدمان
✨متریال تمام برند های معتبر اروپایی
✨آشپزخانه فول فرنیش
✨مشاعات فول
✨3 پارکینگ سندی
✨سند بدون ریشه
✨مالک فروشنده واقعی

✨مشاور و کارشناس امور ملکی منطقه یک
و شمیرانات رستمی
24ساعته پاسخگویی شما مشتریان گرامی و عزیز می باشم .
✨شما لایق بهترین ها هستید✨