تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا270 متر ویلایی دوبلکس در فشم

270 متر ویلایی دوبلکس در فشم

1 هفته پیش در فشم

متراژ
270
ساخت
1388
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏127,272,000 تومان
                ⭐Rasta_estate⭐                    
‼️پرزنت فایلینگ درجه یک با قیمت کارشناسی‼️

فشم
           
️220 متر زمین

️270 متر بنا دوبلکس

️دسترسی عالی و نزدیک فشم

️ سه خواب

️بنا بازسازی شده و کاملا قابل سکونت می باشد

️مشاورشما: عباسی فشمی

آدرس دفتر :فشم میدان امام خمینی روبه روی پمپ بنزین پلاک282▫️

✅بهترین مشاوره✅
خرید_فروش_رهن_اجاره_مشارکت در ساخت_بازسازی_نظارت_اجرا_باتیم و مهندسین برند منطقه +(مشاوره حقوقی رایگان با استفاده از وکلای حاذق)
▫️منطقه 1،لواسانات،رودبارقصران