تائید
فروش مسکونیآپارتمان270متر کامرانیه شمالی تکواحدی مدرن ویو باغ

270متر کامرانیه شمالی تکواحدی مدرن ویو باغ

2 هفته پیش در کامرانیه

متراژ
270
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏180,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏666,666,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
✅ گروه مشاورین املاک پرستیژ
✅ فروش و اجاره بصورت انحصاری در پروژه های لوکس،مدرن و برند

️آفر ویژه️

بهترین خرید سال

واقع شده در تاپ لوکیشن فرمانیه

5طبقه تکواحدی موجود در طبقات

267متر 3 خواب رویال مستر با بهترین پلان ممکن بدون 1 سانت پرتی

15متر تراس بزرگ قابل چیدمان

پنجره های تماما قدی با ویو ابدی باغ

آشپزخانه فول فرنیش bosch

لاندری روم

بهره گیری از بالاترین سطح کیفی در بکارگیری از متریال به روز در پروژه

مشاعات کامل و سوپر لوکس شامل:لابی با 6 متر ارتفاع سقف,روف گاردن مجهز و کاربردی،استخر سونا جکوزی و ....

3 پارکینگ سندی باکس از مزیت های رقابتی این پروژه میباشد

فروشنده 100٪

سند آماده انتقال بدون ریشه

✅ کارشناس شما :
امیرعلی توکلی