تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی(275مترزمین کبود گنبدتوبافت سند دار)

(275مترزمین کبود گنبدتوبافت سند دار)

3 روز پیش در خاتون آباد

قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏12,727,000 تومان
…………..به نام ایزد منان………….

تاریخ فایل:

کد فایل:
‏‎……………….مشاور املاک صنعتی عباسی……………………

⭕️275متر زمین کبودگنبد⭕️
⭕️⭕️

✅مدیریت دفتر :(جناب آقای مهدی عباسی)✅
شماره تماس :
مشاورین ما:

❇️نیما عباسی:
❇️سینا عباسی:
❇️:

‏‎❌فایل های مشابه در متراژ مختلف موجود می باشد❌

                ⭕️مشاور املاک صنعتی عباسی⭕️
   
  ⭕️بزرگ ترین خرید و فروش/رهن و اجاره منطقه⭕️

آدرس املاک:؛