تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه28 متر تجاری در کیش معاوضه

28 متر تجاری در کیش معاوضه

1 هفته پیش در کیش

متراژ
28
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏9,975,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏356,250,000 تومان
سلام
28 متر و نیم تجاری در جزیره کیش ، دهکده ساحلی خلیج فارس
نزدیک ساحل تنها مجموعه تجاری نزدیک ساحل
بین پارک اوشن و پارک دلفین ها
موقعیت عالی برای سرمایه گذاری
ملک کیش مثل جواهر میمونه
بنده به دلیل این که شریک دارم میخام بفروشم وگرنه نمیفروختم الان هم 2 تا تجاری دیگه اونجا دارم با شریکم بحثم شده معاوضه هم دارم با ماشین یا هرچی تو اصفهانه..
تا چند وقت دیگه هم به دلیل انحصاری و محدود بودن تجاری این منطقه 70 درصد افزایش قیمت داره .