تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر عظیمیه سازنده برند / مدرن منطقه 1

280 متر عظیمیه سازنده برند / مدرن منطقه 1

5 ساعت پیش در عظیمیه

متراژ
280
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏58,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏210,357,000 تومان
طبقه
4
درود برشما

(( گروه مشاورین املاک باما ))

ساختمان واقع در یکی از بهترین و عریض ترین خیابان های غظیمیه / با دسترسی عالی
سازنده برند ، ارچیتکت و طراحان اروپایی
متریال تمام وارداتی ✔️✔️
ملک بدون مانند و بدون رقیب در عظیمیه
800 متر فضای لابی و حیاط ساختمان
روف گاردن تجهیز ✔️
سریداری مقیم ✔️
استخر و سونا جکوزی فعال ✔️
سالن اجتماعات و سالن ورزش ✔️
سیستم هوشمند از لابی تا خود واحد
اسانسور ایتالیایی ✔️
اشپزخانه برند ترک / سالن بدون یک سانت پرتی بزرگ و یک دست
بازدید این ملک رو به هیچ عنوان از دست ندید
مشاور شما معین اماده پاسخگویی میباشد ✔️