تائید
فروش مسکونیآپارتمان280 متر /پیشفروش قصر الدشت / تکواحدی / ویو باغ

280 متر /پیشفروش قصر الدشت / تکواحدی / ویو باغ

2 هفته پیش در قصرالدشت

متراژ
280
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏72,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
زیر زیر قیمت منطقه

280 متر / ویو ابدی باغات

پلان تفکیکی و بی نظیر

روف گاردن چهار فصل هارمونی رنگ بی نظیر

نورگیر تالاری

تک مالک و فروشنده واقعی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرماید

مذکوری املاک کایا