تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی280متر مسکونی بر آسفالت شاندرمن

280متر مسکونی بر آسفالت شاندرمن

5 ساعت پیش در ماسال

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,214,000 تومان
__ به نام خدا _________

♥️ درود بر هم میهنان عزیز ♥️

⚜⚜⚜⚜⚜املاک رنجبر ⚜⚜⚜⚜⚜

✅ متراژ زمین و کاربری : 280 مسکونی
✅ ابعاد و شکل زمین: کاملا مستطیلی
✅ امتیازات : سر زمین
✅دیوارکشی و محصور شده : شده
✅چشم انداز و منظره : عالی کوهستانی جنگلی
✅فاصله تا آسفالت : بر آسفالت
✅عرض کوچه: 15
✅مدارک مالکیت : نسق،فروشنامه،استعلامات بنیاد مسکن و منابع طبیعی

✳️انواع زمین مسکونی،کشاورزی،باغی،صنعتی
✳️ویلانوساز،چندسال ساخت،خانه روستایی و کلنگی
✅ برای مشاوره و موارد مشابه با قیمت مناسب
تماس بگیرید.

با تشکر از دیوار