تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا280متر/ویلایی/دکتر حسابی/با پروانه/گزینه ای خاص

280متر/ویلایی/دکتر حسابی/با پروانه/گزینه ای خاص

1 روز پیش در حسین‌آباد

متراژ
200
ساخت
1382
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
280 متر مربع
قیمت کل
‏43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,357,000 تومان
به نام یگانه معمار هستی

⚜️گزینه ای عالی ویژه سازندگان محترم⚜️

6میلیارد هزینه پروانه پرداخت شده

✔️عرض12
.
✔️با پروانه ام3 روی تجاری
.
✔️موقعیت عالی و در محل پر تردد
.
✔️دسترسی فوق العاده

‼️با توجیح ساخت بالا ویژه سازندگان.....‼️

مشاور شما در امور ملکی:⚡️یراق طلا ⚡️
هلدینگ ژکام/فرهنگشهر