ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
280متر ویو ابدی /خانه ای با خاطرات مادام العمر
280متر ویو ابدی /خانه ای با خاطرات مادام العمر
3 روز پیش در کوه سنگی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
280
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
44,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
160,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام یگانه معمار هستی⚜️
☑️کلید خانه بعدی شما اینجاست
⚜️real estate⚜️
مشاور امور ملکی منطقه1و8
mostafa aalizade
⚜️مشخصات ملک:
⚜️ویوی بی نظیر و مثال زدنی
☑️280متر 3خواب پلان مهندسی
بسیار خوش چیدمان
☑️سالن پذیرایی پرده خور یک دست
غرق نور و آفتاب
☑️سرمایش گرمایش:داکت اسپلیت
2خواب مستر/نمای زیبا چشم نواز
⚜️عضویت رسمی اتحادیه املاک مشهد⚜️
ضمن عرض پوزش از دادن آدرس تلفنی معذوریم بازدید حضوری
⚜️مشاور امور ملکی⚜️
مصطفی علی زاده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت