تائید
فروش مسکونیآپارتمان284متر 3خواب دوبلکس فروش یا تهاتر

284متر 3خواب دوبلکس فروش یا تهاتر

2 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
284
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏34,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,718,000 تومان
طبقه
16
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش یا تهاتر | 284 متر دوبلکس | 3 خواب

✨ دوبلکس 284 متری دلباز و خوش نقشه
3 خواب بزرگ | نورگیری عالی | محیط آرام و خانواده پسند

لوکیشن عالی – شهرک همراه شهر
محله ای نوساز، امن و رو به رشد با دسترسی عالی

فروشنده واقعی
ملک آماده معامله
مذاکره سریع و شفاف

امکان تهاتر
قابل تهاتر با واحد کوچکتر، زمین ویلا یا ملک مناسب
گزینه ای مناسب برای خریداران جدی و سرمایه گذاران

امکانات
پارکینگ
انباری
ساختمان کم واحد و آرام

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید

کارشناس فروش ومشاور شما:
مهندس محمود هوشیار