ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
285م ویلاباغ /مبله کامل/استخرفعال/پرداخت شرایطی
285م ویلاباغ /مبله کامل/استخرفعال/پرداخت شرایطی
4 ساعت پیش در محمودآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
285 متر مربع
قیمت کل
5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
18,947,000 تومان
*سلام و احترام*
✳️توان مالی خود را اعلام کنبد تا ویلای مناسب به شما معرفی کنیم✳️
#کد248
❗️"یک میلیارد زیر قیمت منطقه"❗️
ویلا باغ تاپ لوکیشن
✔️285متر زمین
✔️150متر بنا
✔️3خواب
✔️مدارک کامل
✔️استخر چهارفصل
✔️مبله کامل
✔️ویو روبه جنگل
✅️اقساط بلند مدت بدون بهره✅️
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مهندس امیدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت